Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura mini

2 njoftime për mini

MINI
Fshije të gjitha filtrat
Mini Cooper Park Lane 1.4 diesel Viti 2006
1/7

3,900 EUR

MINI Cooper 129999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Mini Cooper S 1.6 benzin
1/12

9,000 EUR

MINI Cooper S 149999 km 2011 Manual Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura mini

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.