Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura nissan micra ne tirane

1 njoftime për nissan micra tiranë

Nissan Micra
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
NISSAN MICRA
1/7

2,800 EUR

Nissan Micra 129999 km 2004 Manual Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura nissan micra ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.