Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura nissan micra automatik

1 njoftime për nissan micra automatik

Nissan Micra
Automatik
Fshije të gjitha filtrat
NE SHITJE NISSAN MICRA 1.4 BENZINE 2004
1/7

3,200 EUR

Nissan Micra 249999 km 2004 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura nissan micra automatik

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.