Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura nissan micra 2009

1 njoftime për nissan micra viti 2009

Nissan Micra
Viti 2009
Fshije të gjitha filtrat
OKAZION Nissan Micra 1.2 Benzine 2009 Gjendje Perfekte
1/6

3,499 EUR

Nissan Micra 249999 km 2009 Manual Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura nissan micra 2009

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.