Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura nissan qashqai+2

1 njoftime për nissan qashqai+2

Nissan Qashqai+2
Fshije të gjitha filtrat
NISSAN QASHQAI 2
1/8

7,000 EUR

Nissan Qashqai+2 249999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura nissan qashqai+2

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.