Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura nissan qashqai ne fier

1 njoftime për nissan qashqai fier

Nissan Qashqai
Shqipëri
Fier
Fshije të gjitha filtrat
SHITET NISSAN QASHQAI 4 4 2.0 DCI AUTOMAT ZVICRA CH
1/10

6,799 EUR

Nissan Qashqai 199999 km 2007 Automatik Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura nissan qashqai ne fier

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.