Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura nissan qashqai ne vlore

2 njoftime për nissan qashqai vlorë

Nissan Qashqai
Shqipëri
Vlorë
Fshije të gjitha filtrat
NISSAN QASHQAI 2010 AUTO PENTA
1/10

9,300 EUR

Nissan Qashqai 109999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

Nissan Qashqai 2010 2.0 Naftë AUTO PENTA
1/10

9,300 EUR

Nissan Qashqai 109999 km 2010 Automatik Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura nissan qashqai ne vlore

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.