Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura nissan qashqai automatik

2 njoftime për nissan qashqai automatik

Nissan Qashqai
Automatik
Fshije të gjitha filtrat
Nissan Qashqai 2010 2.0 Naftë AUTO PENTA
1/10

9,300 EUR

Nissan Qashqai 109999 km 2010 Automatik Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

SHITET NISSAN QASHQAI 4 4 2.0 DCI AUTOMAT ZVICRA CH
1/10

6,799 EUR

Nissan Qashqai 199999 km 2007 Automatik Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura nissan qashqai automatik

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.