Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura nissan qashqai manual

1 njoftime për nissan qashqai manual

Nissan Qashqai
Manual
Fshije të gjitha filtrat
NISSAN QASHQAI 2010 AUTO PENTA
1/10

9,300 EUR

Nissan Qashqai 109999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura nissan qashqai manual

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.