Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura nissan

8 njoftime për nissan

Nissan
Fshije të gjitha filtrat
SHITET NISSAN ALTIMA VITI 2010 GJENDJE PERFEKTE
1/11

6,800 EUR

Nissan Altima 149999 km 2010 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

NISSAN QASHQAI 2010 AUTO PENTA
1/10

9,300 EUR

Nissan Qashqai 109999 km 2010 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

Nissan Qashqai 2010 2.0 Naftë AUTO PENTA
1/10

9,300 EUR

Nissan Qashqai 109999 km 2010 Automatik Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

SHITET NISSAN QASHQAI 4 4 2.0 DCI AUTOMAT ZVICRA CH
1/10

6,799 EUR

Nissan Qashqai 199999 km 2007 Automatik Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

NE SHITJE NISSAN MICRA 1.4 BENZINE 2004
1/7

3,200 EUR

Nissan Micra 249999 km 2004 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

NISSAN QASHQAI 2
1/8

7,000 EUR

Nissan Qashqai+2 249999 km 2009 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

NISSAN MICRA
1/7

2,800 EUR

Nissan Micra 129999 km 2004 Manual Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

OKAZION Nissan Micra 1.2 Benzine 2009 Gjendje Perfekte
1/6

3,499 EUR

Nissan Micra 249999 km 2009 Manual Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura nissan

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.