Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura opel astra ne fier

1 njoftime për opel astra fier

Opel Astra
Shqipëri
Fier
Fshije të gjitha filtrat
Opel Astra 1.7 naftë Cosmo 2009
1/11

3,600 EUR

Opel Astra 199999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura opel astra ne fier

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.