Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura opel astra ne tirane

4 njoftime për opel astra tiranë

Opel Astra
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
Opel Astrra 1.6 Benzine-Gaz -14 Mundsi Ndrrimi
1/6

7,900 EUR

Opel Astra 109999 km 2014 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

OPEL ASTRA
1/7

3,000 EUR

Opel Astra 199999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

OPEL ASTRA VITI 2010 MANUALE MOTORR 1.7 NAFTE
1/12

5,700 EUR

Opel Astra 179999 km 2010 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Opel Astra 1.6nafte viti 2015 Full opsion
1/9

8,900 EUR

Opel Astra 49999 km 2015 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura opel astra ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.