Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura opel astra ne vlore

1 njoftime për opel astra vlorë

Opel Astra
Shqipëri
Vlorë
Fshije të gjitha filtrat
OPEL ASTRA 1.7 2008 AUTO PENTA
1/9

3,800 EUR

Opel Astra 179999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura opel astra ne vlore

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.