Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura opel astra manual

3 njoftime për opel astra manual

Opel Astra
Manual
Fshije të gjitha filtrat
SHITET OPEL ASTRA 1.3 DIESEL
1/10

2,999 EUR

Opel Astra 199999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Të huaja

OPEL ASTRA 1.7 2008 AUTO PENTA
1/9

3,800 EUR

Opel Astra 179999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Shqiptare

OPEL ASTRA
1/7

3,000 EUR

Opel Astra 199999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura opel astra manual

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.