Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura opel astra 2004

1 njoftime për opel astra viti 2004

Opel Astra
Viti 2004
Fshije të gjitha filtrat
OPEL ASTRA VITI 2004 MANUALE MOTORR 1.7 NAFTE
1/12

3,300 EUR

Opel Astra 169999 km 2004 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura opel astra 2004

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.