Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura opel astra 2014

1 njoftime për opel astra viti 2014

Opel Astra
Viti 2014
Fshije të gjitha filtrat
Opel Astrra 1.6 Benzine-Gaz -14 Mundsi Ndrrimi
1/6

7,900 EUR

Opel Astra 109999 km 2014 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura opel astra 2014

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.