Mbrapa

Filtro rezultatet

4 njoftime për opel corsa veturë e vogël

Opel Corsa
Veturë e vogël
Fshije të gjitha filtrat
Opel Corsa 1.7Dizel- Sport Viti 2009-
1/8

2,999 EUR

Opel Corsa 19999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Opel Corsa 1.7 CDTI-125Cavali- Viti 2009-
1/7

3,333 EUR

Opel Corsa 19999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Opel Corsa 1.3 Nafte Automat -16
1/6

7,900 EUR

Opel Corsa 169999 km 2016 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Opel Corsa gaz/benzin 2009 AUTO INGROSSO
1/12

3,400 EUR

Opel Corsa 159999 km 2009 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura opel corsa veture e vogel

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.