Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura opel corsa ne fier

2 njoftime për opel corsa fier

Opel Corsa
Shqipëri
Fier
Fshije të gjitha filtrat
Opel Corsa 1.7 CDTI-125Cavali- Viti 2009-
1/7

3,333 EUR

Opel Corsa 19999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Opel Corsa 1.2 Edition 2011 Gjendja Perfekte
1/7

3,400 EUR

Opel Corsa 129999 km 2011 Manual Benzin

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura opel corsa ne fier

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.