Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura opel corsa ne kolonje

1 njoftime për opel corsa kolonjë

Opel Corsa
Shqipëri
Kolonjë
Fshije të gjitha filtrat
Opel Corsa viti 2008 1.3 cdti
1/5

2,900 EUR

Opel Corsa 159999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura opel corsa ne kolonje

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.