Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura opel corsa manual

9 njoftime për opel corsa manual

Opel Corsa
Manual
Fshije të gjitha filtrat
Opel Corsa 1.7 CDTI-125Cavali- Viti 2009-
1/7

3,333 EUR

Opel Corsa 19999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Opel Corsa gaz/benzin 2009 AUTO INGROSSO
1/12

3,400 EUR

Opel Corsa 159999 km 2009 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

OPEL CORSA VITI 2010 MOTORR 1.2 BENZIN GAZ KM 128.000
1/9

3,800 EUR

Opel Corsa 129999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

Opel Corsa viti 2008 1.3 cdti
1/5

2,900 EUR

Opel Corsa 159999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Shitet Opel Corsa 1.2 benzin-gaz 2009
1/10

3,600 EUR

Opel Corsa 249999 km 2009 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Opel Corsa 1.2 Edition 2011 Gjendja Perfekte
1/7

3,400 EUR

Opel Corsa 129999 km 2011 Manual Benzin

Fier, Targa Të huaja

OKAZION OPEL - CORSA 1.7 MANUALE 2006
1/9

2,900 EUR

Opel Corsa 199999 km 2006 Manual Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Top Auto ela
1/12

2,350 EUR

Opel Corsa 189999 km 2002 Manual Naftë

Kavajë, Targa Të huaja

Opel Corsa 1.3 naft 2008
1/6

3,500 EUR

Opel Corsa 169999 km 2008 Manual Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura opel corsa manual

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.