Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura opel corsa 2007

1 njoftime për opel corsa viti 2007

Opel Corsa
Viti 2007
Fshije të gjitha filtrat
Opel Corsa 1.3 gati per perdorim
1/8

2,700 EUR

Opel Corsa 199999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura opel corsa 2007

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.