Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura opel corsa 2016

1 njoftime për opel corsa viti 2016

Opel Corsa
Viti 2016
Fshije të gjitha filtrat
Opel Corsa 1.3 Nafte Automat -16
1/6

7,900 EUR

Opel Corsa 169999 km 2016 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura opel corsa 2016

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.