Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura opel meriva ne fier

1 njoftime për opel meriva fier

Opel Meriva
Shqipëri
Fier
Fshije të gjitha filtrat
Opel meriva 1.4 benxin..viti 2007
1/8

2,200 EUR

Opel Meriva 179999 km 2007 Manual Benzin

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura opel meriva ne fier

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.