Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura opel zafira manual

2 njoftime për opel zafira manual

Opel Zafira
Manual
Fshije të gjitha filtrat
OKAZION OPEL ZAFIRA 2008
1/7

3,300 EUR

Opel Zafira 199999 km 2008 Manual Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

Opel Zafira 1.9 16V CDTI 150CV Cosmo viti 2009
1/6

4,400 EUR

Opel Zafira 159999 km 2009 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura opel zafira manual

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.