Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura opel zafira

2 njoftime për opel zafira

Opel Zafira
Fshije të gjitha filtrat
OPEL ZAFIRA AUTOMAT AUTO INGROSSO
1/12

4,000 EUR

Opel Zafira 199999 km 2006 Automatik Naftë

Durrës, Targa Të huaja

OKAZION OPEL ZAFIRA 2008
1/7

3,300 EUR

Opel Zafira 199999 km 2008 Manual Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura opel zafira

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.