Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura opel

20 njoftime për opel

Opel
Fshije të gjitha filtrat
Opel Movano 2.5 cdti viti 2006
1/6

6,900 EUR

Opel Movano 149999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

OKAZION OPEL MERIVA
1/7

2,200 EUR

Opel Meriva 299999 km 2004 Manual Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

Opel Corsa 1.7Dizel- Sport Viti 2009-
1/8

2,999 EUR

Opel Corsa 19999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

SHITET OPEL ASTRA 1.3 DIESEL
1/10

2,999 EUR

Opel Astra 199999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Të huaja

SHITET OPEL ANTARA AUTOMAT DIESEL
1/8

5,900 EUR

Opel Antara 189999 km 2007 Automatik Naftë

Elbasan, Targa Të huaja

Opel meriva 1.4 benxin..viti 2007
1/8

2,200 EUR

Opel Meriva 179999 km 2007 Manual Benzin

Fier, Targa Të huaja

Opel insignia..2.0 naft...automatik... viti 2013
1/8

7,500 EUR

Opel Insignia 189999 km 2013 Automatik Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

OPEL ASTRA 1.7 2008 AUTO PENTA
1/9

3,800 EUR

Opel Astra 179999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Shqiptare

OPEL CORSA VITI 2010 MOTORR 1.2 BENZIN GAZ KM 128.000
1/9

3,800 EUR

Opel Corsa 129999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

Sapoardhur nga Zvicra Opel Vivaro
1/11

6,700 EUR

Opel Vivaro 249999 km 2012 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Opel Corsa 1.3 gati per perdorim
1/8

2,700 EUR

Opel Corsa 199999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Opel Corsa 1.7 CDTI-125Cavali- Viti 2009-
1/7

3,333 EUR

Opel Corsa 19999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Opel Corsa 1.3 Nafte Automat -16
1/6

7,900 EUR

Opel Corsa 169999 km 2016 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Opel Astrra 1.6 Benzine-Gaz -14 Mundsi Ndrrimi
1/6

7,900 EUR

Opel Astra 109999 km 2014 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Opel Corsa gaz/benzin 2009 AUTO INGROSSO
1/12

3,400 EUR

Opel Corsa 159999 km 2009 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

OPEL ZAFIRA AUTOMAT AUTO INGROSSO
1/12

4,000 EUR

Opel Zafira 199999 km 2006 Automatik Naftë

Durrës, Targa Të huaja

OPEL CORSA VITI 2010 MOTORR 1.2 BENZIN GAZ KM 128.000
1/9

3,800 EUR

Opel Corsa 129999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

OPEL ASTRA
1/7

3,000 EUR

Opel Astra 199999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

OKAZION OPEL ZAFIRA 2008
1/7

3,300 EUR

Opel Zafira 199999 km 2008 Manual Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

Opel Astra 1.7 naftë Cosmo 2009
1/11

3,600 EUR

Opel Astra 199999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura opel

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.