Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura opel

11 njoftime për opel

Opel
Fshije të gjitha filtrat
OKAZION OPEL MERIVA
1/7

2,200 EUR

Opel Meriva 299999 km 2004 Manual Dizel / Naftë

Kavajë, Targa Shqiptare

SHITET OPEL ASTRA 1.3 DIESEL
1/10

2,999 EUR

Opel Astra 199999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Elbasan, Targa Të huaja

SHITET OPEL ANTARA AUTOMAT DIESEL
1/8

5,900 EUR

Opel Antara 189999 km 2007 Automatik Naftë

Elbasan, Targa Të huaja

OPEL ASTRA 1.7 2008 AUTO PENTA
1/9

3,800 EUR

Opel Astra 179999 km 2008 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Shqiptare

OPEL CORSA VITI 2010 MOTORR 1.2 BENZIN GAZ KM 128.000
1/9

3,800 EUR

Opel Corsa 129999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

Sapoardhur nga Zvicra Opel Vivaro
1/11

6,700 EUR

Opel Vivaro 249999 km 2012 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Opel Astrra 1.6 Benzine-Gaz -14 Mundsi Ndrrimi
1/6

7,900 EUR

Opel Astra 109999 km 2014 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Opel Corsa gaz/benzin 2009 AUTO INGROSSO
1/12

3,400 EUR

Opel Corsa 159999 km 2009 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

OPEL ZAFIRA AUTOMAT AUTO INGROSSO
1/12

4,000 EUR

Opel Zafira 199999 km 2006 Automatik Naftë

Durrës, Targa Të huaja

OPEL CORSA VITI 2010 MOTORR 1.2 BENZIN GAZ KM 128.000
1/9

3,800 EUR

Opel Corsa 129999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Durrës, Targa Të huaja

OPEL ASTRA
1/7

3,000 EUR

Opel Astra 199999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura opel

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.