Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura porsche panamera

2 njoftime për porsche panamera

Porsche Panamera
Fshije të gjitha filtrat
PORSCHE PANAMERA
1/11

24,000 EUR

Porsche Panamera 159999 km 2011 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Shqiptare

Porche Panamera 4S
1/12

27,500 EUR

Porsche Panamera 149999 km 2010 Automatik Benzin

Durrës, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura porsche panamera

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.