Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura renault clio ne fier

1 njoftime për renault clio fier

Renault Clio
Shqipëri
Fier
Fshije të gjitha filtrat
Reno Clio Benzin Gaz- Sapo Ardhur 3300€
1/5

3,300 EUR

Renault Clio 19999 km 2010 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura renault clio ne fier

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.