Mbrapa

Filtro rezultatet

8 njoftime për seat

Seat
Fshije të gjitha filtrat
Seat Ibiza benzin
1/5

3,200 EUR

Seat Ibiza 74999 km 2006 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Seat Ibiza 1.2 benzin-gas viti 2009
1/7

3,800 EUR

Seat Ibiza 169999 km 2009 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Fier, Targa Të huaja

Seat Ibiza 1.2 benzin-gas viti 2009
1/7

3,800 EUR

Seat Ibiza 169999 km 2009 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Fier, Targa Të huaja

Seat Ibiza 1.2 benzin-gas viti 2009
1/7

3,800 EUR

Seat Ibiza 169999 km 2009 Manual Gaz (TNG) / Benzinë

Fier, Targa Të huaja

Seat Altea 1.9 tdi
1/7

3,400 EUR

Seat Altea 169999 km 2004 Manual Naftë

Fier, Targa Të huaja

Seat Ibiza 07
1/8

2,000 EUR

Seat Ibiza 24999 km 2007 Manual Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

Seat altea e sapoardhur me dogan OKAZIONNNNN
1/9

3,400 EUR

Seat Altea 199999 km 2004 Manual Naftë

Krujë, Targa Të huaja

SEAT LEON, VITI 2016, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE
1/12

10,500 EUR

Seat Leon 129999 km 2016 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura seat

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.