Mbrapa

Filtro rezultatet

2 njoftime për seat altea

Seat Altea
Fshije të gjitha filtrat
SEAT ALTEA XL 2.0TDI AUTOMATIKE VITI 2011 GERMANY
1/12

8,300 EUR

Seat Altea 159999 km 2011 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

SEAT ALTEA XL
1/7

3,800 EUR

Seat Altea 249999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura seat altea

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.