Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura seat altea ne tirane

7 njoftime për seat altea tiranë

Seat Altea
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
Seat
1/8

3,800 EUR

Seat Altea 249999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

SEAT ALTEA XL
1/7

4,700 EUR

Seat Altea 179999 km 2007 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

SEAT ALTEA XL
1/7

3,800 EUR

Seat Altea 249999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Seat Altea 2.0 Nafte Kambio Automatike 2006 4.500 Euro
1/9

4,500 EUR

Seat Altea 199999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

SEAT ALTEA XL 2.0 NAFTE 2008 AUTOMAT.5300 EURO
1/10

5,300 EUR

Seat Altea 249999 km 2008 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Shitet Seat Altea 1.9 tdi viti 2006
1/10

4,200 EUR

Seat Altea 149999 km 2006 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

SEAT ALTEA XL 2.0 NAFTE 2008 AUTOMAT.4999 EURO
1/12

4,999 EUR

Seat Altea 249999 km 2008 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura seat altea ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.