Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura seat leon ne fier

1 njoftime për seat leon fier

Seat Leon
Shqipëri
Fier
Fshije të gjitha filtrat
Seat Leon 1.9 Nafte
1/7

3,900 EUR

Seat Leon 199999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura seat leon ne fier

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.