Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura seat leon 2016

1 njoftime për seat leon viti 2016

Seat Leon
Viti 2016
Fshije të gjitha filtrat
SEAT LEON, VITI 2016, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE
1/12

10,500 EUR

Seat Leon 129999 km 2016 Automatik Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura seat leon 2016

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.