Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura skoda fabia 2001

1 njoftime për skoda fabia viti 2001

Skoda Fabia
Viti 2001
Fshije të gjitha filtrat
Skoda Fabia 1.9 TDI 2 200€ Letrat te sapopaguara
1/6

2,200 EUR

Skoda Fabia 249999 km 2001 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura skoda fabia 2001

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.