Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura skoda fabia 2016

1 njoftime për skoda fabia viti 2016

Skoda Fabia
Viti 2016
Fshije të gjitha filtrat
NE SHITJE SKODA FABIA 1.6 BENZIN PANORAMA
1/9

7,500 EUR

Skoda Fabia 94999 km 2016 Manual Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura skoda fabia 2016

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.