Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura skoda fabia

1 njoftime për skoda fabia

Skoda Fabia
Fshije të gjitha filtrat
Skoda Fabia Targa AA
1/8

2,700 EUR

Skoda Fabia 149999 km 2008 Manual Benzinë

Fier, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura skoda fabia

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.