Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura skoda octavia 2005

1 njoftime për skoda octavia viti 2005

Skoda Octavia
Viti 2005
Fshije të gjitha filtrat
SKODA OKTAVIA
1/7

4,300 EUR

Skoda Octavia 189999 km 2005 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura skoda octavia 2005

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.