Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura skoda roomster ne durres

1 njoftime për skoda roomster durrës

Skoda Roomster
Shqipëri
Durrës
Fshije të gjitha filtrat
SKODA ROOMSTER AUTO INGROSSO
1/12

3,500 EUR

Skoda Roomster 199999 km 2007 Manual Naftë

Durrës, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura skoda roomster ne durres

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.