Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura skoda yeti automatik

1 njoftime për skoda yeti automatik

Skoda Yeti
Automatik
Fshije të gjitha filtrat
Okazion skoda yeti 4x4 2.0tdi automat
1/9

9,400 EUR

Skoda Yeti 139999 km 2012 Automatik Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura skoda yeti automatik

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.