Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura skoda

2 njoftime për skoda

Skoda
Fshije të gjitha filtrat
SKODA FABIA SHITET VETEM ME DOGANE GATI PER TARGA
1/9

3,500 EUR

Skoda Fabia 199999 km 2009 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Skoda Fabia Targa AA
1/8

2,700 EUR

Skoda Fabia 149999 km 2008 Manual Benzinë

Fier, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura skoda

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.