Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura smart fortwo ne tirane

1 njoftime për smart fortwo tiranë

Smart ForTwo
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
Smart fortwo 1.0 2008 benzin-GAZ OKAZION!!!!!!
1/10

4,000 EUR

Smart ForTwo 109999 km 2008 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura smart fortwo ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.