Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura subaru trezia 2012

1 njoftime për subaru trezia viti 2012

Subaru Trezia
Viti 2012
Fshije të gjitha filtrat
Subasu 1.4 nafte 2012
1/8

5,500 EUR

Subaru Trezia 149999 km 2012 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura subaru trezia 2012

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.