Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura suzuki

1 njoftime për suzuki

Suzuki
Fshije të gjitha filtrat
OKAZION SUZUKI GRAND VITARA ZVICRA AUTOMAT FULL
1/10

5,999 EUR

Suzuki Grand Vitara 249999 km 2004 Automatik Gaz (TNG) / Benzinë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura suzuki

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.