Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura toyota auris ne tirane

4 njoftime për toyota auris tiranë

Toyota Auris
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
TOYOTA AURIS HYBRIT
1/7

8,000 EUR

Toyota Auris 139999 km 2011 Automatik Hibrid & CNG

Tiranë, Targa Të huaja

Shitet Toyota Auris 1.4 nafte viti 2009
1/10

4,700 EUR

Toyota Auris 199999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Shitet Toyota Auris 1.6 benzin Automatik
1/12

5,800 EUR

Toyota Auris 169999 km 2008 Automatik Benzinë

Tiranë, Targa Të huaja

TOYOTA AURIS 2008 FULL OPTIONS GERMANY
1/12

4,300 EUR

Toyota Auris 149999 km 2008 Manual Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura toyota auris ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.