Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura toyota avensis ne kolonje

1 njoftime për toyota avensis kolonjë

Toyota Avensis
Shqipëri
Kolonjë
Fshije të gjitha filtrat
Toyota Avensis 2.0 D-4d sw viti 2005
1/4

3,600 EUR

Toyota Avensis 299999 km 2005 Manual Dizel / Naftë

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura toyota avensis ne kolonje

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.