Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura toyota rav 4 ne tirane

1 njoftime për toyota rav-4 tiranë

Toyota RAV 4
Shqipëri
Tiranë
Fshije të gjitha filtrat
TOYOTA RAV4 2.2NAFTE D-4D NAVIGATOR LEKURE ETJ....
1/12

6,700 EUR

Toyota RAV 4 199999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura toyota rav 4 ne tirane

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.