Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura toyota rav 4 ne vlore

1 njoftime për toyota rav-4 vlorë

Toyota RAV 4
Shqipëri
Vlorë
Fshije të gjitha filtrat
Toyota Rav 4 2016 AUTO PENTA
1/10

13,500 EUR

Toyota RAV 4 249999 km 2016 Manual Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura toyota rav 4 ne vlore

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.