Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura toyota verso

1 njoftime për toyota verso

Toyota Verso
Fshije të gjitha filtrat
Okazion Toyota verso 7 1
1/10

2,900 EUR

Toyota Verso 24999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura toyota verso

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.