Mbrapa

Filtro rezultatet

9 njoftime për toyota yaris

Toyota Yaris
Fshije të gjitha filtrat
Toyota Yaris 1.4D DPF Facelift Zvicra
1/12

4,600 EUR

Toyota Yaris 169999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Të huaja

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 D4D ZVICRA CH
1/9

3,899 EUR

Toyota Yaris 169999 km 2006 Manual Dizel / Naftë

Fier, Targa Të huaja

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE VITI 2009 GJENDJE 10/10
1/10

4,100 EUR

Toyota Yaris 179999 km 2009 Manual Dizel / Naftë

Durrës, Targa Shqiptare

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2006 AUTO PENTA
1/9

5,200 EUR

Toyota Yaris 169999 km 2006 Automatik Dizel / Naftë

Vlorë, Targa Të huaja

Yaris 1.4 nafte 2007
1/3

3,800 EUR

Toyota Yaris 199999 km 2007 Manual Dizel / Naftë

Tiranë, Targa Të huaja

Toyota yaris1.3 vit
1/9

3,700 EUR

Toyota Yaris 94999 km 2008 Manual Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

Auto fortuzi
1/9

3,700 EUR

Toyota Yaris 189999 km 2005 Automatik Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

Toyota Yaris 1.3 Benzine
1/10

2,600 EUR

Toyota Yaris 199999 km 2003 Manual Benzin

Tiranë, Targa Të huaja

Toyota Yaris 1.3 5p viti 2009
1/8

3,900 EUR

Toyota Yaris 139999 km 2009 Manual Benzin

Kolonjë, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura toyota yaris

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.