Mbrapa

Filtro rezultatet

Makina te perdorura toyota yaris ne berat

1 njoftime për toyota yaris berat

Toyota Yaris
Shqipëri
Berat
Fshije të gjitha filtrat
Toyota yaris 1.4 nafte kamio Automatike
1/9

4,600 EUR

Toyota Yaris 14999 km 2008 Automatik Dizel / Naftë

Berat, Targa Të huaja

Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Makina te perdorura toyota yaris ne berat

Vetura ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme.